Współcześnie

Nowoczesna powierzchnia biurowa dla Twojej firmy w sercu  historycznej Warszawy.

Kompleks biurowy Dzielna 60 usytuowany jest w centralnym obszarze Warszawy  na Muranowie pomiędzy ulicami Dzielna, Pawia i Esperanto. Składa się z 5 budynków o łącznej powierzchni około 20 000 m2 oraz parkingu naziemnego na 200 samochodów.

Obiekty maja nietypową formę w skali Warszawy – pierwotną magazynową konstrukcję oraz historyczną architekturę, z charakterem nawiązującym do zabudowy loftowej. Budynki biurowe w ostatnich latach przeszły gruntowną modernizację i rozbudowę, a cały kompleks Dzielna 60 nabrał nowego oblicza. Podczas prac remontowych budynki zostały zaadaptowane na obiekty oferujące nowoczesną powierzchnię biurową. W toku prac budowlanych udało zachować się i podkreślić niepowtarzalną architekturę przed i powojenną oraz atmosferę miejsca z tak bogatą historią.

Każdy budynek ma swoją ciekawą genezę i wyjątkową przeszłość. Cały obiekt Dzielna 60 stworzony został w myśl idei, która łączy w sobie nowoczesność wraz z unikatową zabudową, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych biur do wynajęcia w Warszawie.

Nazwy poszczególnych biurowców określają pierwotne rejony Warszawy, a części wspólne zaaranżowane są w sposób przypominający specyfikę zabudowy, i przede wszystkim obraz, Starej Warszawy. Powierzchnie biurowe kreowane są z zachowaniem elementów konstrukcyjnych obiektu, takich jak stalowe słupy, podciągi czy cegły, z dużymi otwartymi przestrzeniami, surowymi wnętrzami z przewagą szkła, stali i kamienia, wysokimi sufitami, ogromnymi oknami czy też fabrycznym oświetleniem.

Obok elementów fabrycznych występują części przełamujące twardy charakter klasycznego loftu – drewno czy elewacja w ciepłym kolorze. Całość tych elementów składa się na klimatyczne wnętrza, tworzące wyjątkowe powierzchnie biurowe do wynajęcia.

Wyszukiwanie powierzchni biurowej